Kolorky Day XL (12-16 kg) - srdce - 17 ks - jednorázové eko plenky

17 ks
169,90 Kč 9,99 Kč/ks
Země původu: EU, Čína,

Chcete přispět něčím k větší pohodě Vašeho děťátka? Kolorky Day myslí jak na zdraví Vašeho miminka, tak přírodu kolem nás! Navíc mají skvělý design, který udělá i obyčejného z přebalování hezkou chvilku.

Proč právě Kolorky?

Kolorky jsou z přírodních a obnovitelných materiálů, šetrné k jemné pokožce miminek a svými barevnými motivy podtrhnou styl vašich dětí. Plenky jsou vyvinuty v ČR, dermatologicky testovány a certifikovány Státním zdravotním ústavem - SZÚ.

Plenky nejsou parfémované. Jsou tvořeny ultra prodyšnou tkaninou, která vzduchu umožňuje cirkulovat uvnitř pleny. Vnitřní proužky z přírodního aloe vera pro změnu pečují o pokožku a chrání ji před podrážděním. Kolorky jsou díky tomu vhodné i pro citlivé děti trpící na ekzémy a opruzeniny v plenkové části.

Na obrázku může být: 1 osoba, uvnitř

O výrobci

Vše začalo v červnu roku 2016, kdy se v hlavě zakladatelky Jany zrodil nápad: spojit zboží každodenní spotřeby s kvalitou a krásným designem. Od té doby Kolorky ušly dlouhou cestu, která ale rozhodně nekončí. Kolorky přináší do vašich domovů nejen suché a zdravé dětské prdelky, ale i krásné barvy. Zároveň plenky myslí také na přírodu okolo nás, a proto si vysloužily značku EKO.

Kolorky

Skladování

Skladujte v suchu a odděleně od parfemovaných a aromatických výrobků. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Kolorky.cz s.r.o.
Plzeňská 697
34901  Stříbro

Složení

buničina, netkaná textilie, papír, LDPE, SAP gel, lepidlo, elasten, aloe vera