Kolorky Night L (8-13 kg) - 19 ks - noční jednorázové eko plenky

19 ks
189,90 Kč 9,99 Kč/ks
Země původu: EU, Čína,

Dopřejte Vašemu miminku klidnou noc plnou pohodlí s Kolorkami Night.

Kolorky Night nejen že podporují zdraví Vašeho děťátka, ale i přírodu kolem nás, mimo to mají krásný design! Díky zvýšené absorpční vrstvě máte jistotu, že miminko zůstane v suchu po celou noc. Indikátor vlhkosti vám přesně napoví, kdy je třeba miminko přebalit. Přírodní a obnovitelné materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jsou šetrné k jemné pokožce miminek.

Proč právě Kolorky?

Plenky nejsou parfémované. Jsou tvořeny ultra prodyšnou tkaninou, která vzduchu umožňuje cirkulovat uvnitř pleny. Vnitřní proužky z přírodního aloe vera pro změnu pečují o pokožku a chrání ji před podrážděním. Kolorky jsou díky tomu vhodné i pro citlivé děti trpící na ekzémy a opruzeniny v plenkové části.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí

O výrobci

Vše začalo v červnu roku 2016, kdy se v hlavě zakladatelky Jany zrodil nápad: spojit zboží každodenní spotřeby s kvalitou a krásným designem. Od té doby Kolorky ušly dlouhou cestu, která ale rozhodně nekončí. Kolorky přináší do vašich domovů nejen suché a zdravé dětské prdelky, ale i krásné barvy. Zároveň plenky myslí také na přírodu okolo nás, a proto si vysloužily značku EKO.

Kolorky

Skladování

Skladujte v suchu a odděleně od parfemovaných a aromatických výrobků. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Kolorky.cz s.r.o.
Plzeňská 697
34901  Stříbro

Složení

buničina, netkaná textilie, papír, LDPE, SAP gel, lepidlo, elasten. Běleny horkým vzduchem, bez parfémů.