-19 %

Baileys Chocolat Luxe likér 15,7%

500 ml
Tento produkt je určen starším 18 let.
Akce do 2. 4.
 379,90 Kč 
469,90 Kč759,80 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Kategorie:
Země původu: Irsko,

Baileys Chocolat Luxe představuje kombinaci hořké dochuti kakaa a bohatých karamelových tónů likéru.

Unikátní likér vám přináší neuvěřitelný pocit luxusu a mnohovrstevnaté chuti. Díky spojení 30 g belgické čokolády a jemné chuti originálního irského likéru Baileys představuje Baileys Chocolat Luxe.
Anthony Wilson, syn muže, který stál za vznikem Bailey Original Irish Cream, ochutnal přes 200 čokolád a vyzkoušel na 800 receptů, než se mu podařilo dosáhnout prvního skvělého spojení belgické čokolády s alkoholem.

Obsah alkoholu 15,7 % obj.

Použití

Baileys si můžete dopřát na mnoho různých způsobů. Nejoblíbenější je klasicky servírovaná s ledem, ve skleničce na vysoké nožce, kdy si naplno vychutnáte její úžasnou chuť. Zkuste přidat čerstvou malinu a naplno vychutnávejte.

Ocenění

V roce 2014 získala Baileys Chocolat Luxe zlatou medaili v soutěži San Francisco Spirits Competition.

O výrobci

Diageo je britská nadnárodní společnost, která byla založena v roce 1997, kdy se sloučil Guinness a Grand Metropolitan. Jedná se o jednoho z největších producentů alkoholických nápojů. Mezi značky této společnosti patří například Captain Morgan, který byl pojmenován podle legendárního kapitána Henryho Morgana či nejprodávanější skotská whisky na světě pod názvem Johnnie Walker. Dále také vlastní oblíbený likér jménem Baileys, vodku Smirnoff a další.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5–18 °C.

Výrobce

Diageo
7 Lakeside Drive
Park Royal
Londýn
Velká Británie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 692 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 300 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.