Budweiser Budvar B:original světlý ležák pivo - plech

500 ml
Tento produkt je určen starším 18 let.
23,90 Kč 47,80 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,

Světlý ležák je pivo pro pravé fajnšmekry. Nejurozenější samičí hlávky kvalitního žateckého chmele, panensky čistá přírodní voda a přednostně vybíraná zrnka unikátní odrůdy moravského ječmene z něj dělají nápoj opravdových znalců.

  • 700 let dlouhá tradice výroby budějovického piva
  • 90 dnů dlouhá doba zrání jeho jedinečnost umocňuje

Balení obsahuje 8 plechovek světlého ležáku.

Budweiser Budvar světlý ležák si tak můžete vychutnat opravdu všemi smysly. Nejprve okem jeho nádhernou zlatavou barvu a bohatou hustou pěnu, potom přivonět k jeho jemnému chmelovému aroma, v dlani pocítit orosenou sklenici a nakonec chuťovými pohárky vychutnat jeho jemnou až střední silnou hořkost. Světlý ležák od Budvaru se vám tak již navždy vryje do paměti.

Obsah alkoholu 5,0 % obj.

Stupňovitost 11,9 % hm.

O výrobci

Pivovar Budějovický Budvar je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice. Byl založen v roce 1895 pod názvem „Český akciový pivovar“ a první várku piva uvařil 7. října 1895. Český akciový pivovar přímo navazoval na historickou tradici vaření piva v Českých Budějovicích, která sahá až do 13. století, do doby založení města a udělení práva várečného. Již na konci roku 1896 činil výstav pivovaru 51 100 hl piva. Od svého založení se „Český akciový pivovar“ orientoval na výrobu vysoce kvalitního piva, které se rychle stalo také žádaným vývozním artiklem.

Skladování

Skladujte při teplotě 5-20°C.

Výrobce

Budějovický Budvar, n.p.,
K.Světlé 512/4,
370 04 České Budějovice

Složení

Voda
Ječný slad
Hlávkový chmel
Alkohol5 %

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.