Balada Coffee Panama zrnková káva

250 g
Prémiová kvalita
229,90 Kč 919,60 Kč/kg
Země původu: Panama,

Ochutnejte luxusní Panama Boqute zrnkovou kávu. Tato 100% čerstvě pražená Arabica pocházející z vysokohorských oblastí Panamy vás jistě osloví a zamilujete si jí.

Vlastnosti kávy:

  • chuť: tóny oříšků a hořké čokolády
  • odrůda: Caturra
  • pražení: středně tmavé

Vyznačuje se především svou příjemnou a vyváženou chutí s tóny oříšků a hořké čokolády. Každý den se zralá zrnka sbírají a večer se dováží do "Beneficio" (zpracovatelského závodu), kde je celodenní sběr zkontrolován a případně dále protříděn, aby výsledná káva nabídla pouze tu nejvyšší kvalitu.

SHB

Je pěstována na horských plantážích Panamy v nadmořských výškách od 1400 do 1800 metrů nad mořem. Díky této výšce může mít v názvu zkratku SHB (Strictly High Bean), která poukazuje na to, že zrna této kávy rostly díky chladnějším vysokohorským podmínkám pomaleji, čož se pozitivně promítá v její vysoké kvalitě.

O výrobci

Společnost Balada Coffee se zrodila již v roce 1992 jako česká rodinná firma. Podnik se inspiruje výrobou kávy podle věhlasných tradic prvorepublikových pražíren kávy. Cílem Balada Coffee je přinášet milovníkům kávy každý den nezapomenutelné zážitky z vysoce jakostní a čerstvě pražené kávy, která využívá veškerý potenciál každého zrnka.

Většina výrobků nese certifikáty Fair trade a Bio, které přispívají k vysoké kvalitě kávových zrn a také ke zlepšení pracovních podmínek farmářů v zemích třetího světa.

Skladování

Uchovávejte na suchém a chladném místě, při pokojové teplotě.

Výrobce

Simona Baladová
Rubešova 4
120 00 Praha

Složení

Zrnková káva
Arabika100 %