• Milí zákazníci, bohužel je dnes poptávka  v oblastech Litoměřice a Měník větší, než jsme očekávali a na dnešek si již nelze objednat.
    Zobrazit více

Lucaffé Classic, zrnková káva

250 g
 279,90 Kč 1 119,60 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Káva Lucaffé Classic, chuťově dokonale vyvážená směs Arabiky a Robusty v poměru 80:20, si vás získá již prvním šálkem.

Skvělé espresso s vyšším podílem Arabiky zachutná především milovníkům jemnější a sladší kávy se středně hustou cremou. Lucaffé Classic je kávou pro každý den.

Všechny kávy značky Lucaffé jsou typickým příkladem italských pomalu pražených káv s jemnou kalcinací v rotačních bubnech díky kterým káva získá příjemnou jemnou ale pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády. Pomalé pražení velmi pomáhá snižovat v kávě množství hořkých příchutí a látek.

Lucaffe je káva vhodná pro každodenní konzumaci.
 


Použití

Káva Lucaffé Classico velmi příjemná k pití, s mírně nasládlou chutí, měkkým tělem a střední pěnou. Díky svým příjemným vlastnostem a chuti je vhodná pro přípravu cappuccina i latte macchiato.

O výrobci

Od poloviny devadesátých let, kdy byla firma, jejímž majitelem je pan Luca Venturelli, mladý obchodník z Brescie s opravdovým šestým smyslem pro kávu, založena v Padenghe sul Garda, se rozrostla natolik, že se stala jednou z nejznámějších společností zabývajících se pražením kávy v severní Itálii. Venturelli zahájil svou výzvu konvenčnímu světu kávy tím, že se zaměřil na mladý a iniciativní trh – obchod sáčkami, a způsobil mírnou revoluci ve způsobech připravování kávy.

Skladování

Uchovávejte na suchém a chladném místě při pokojové teplotě.

Výrobce

Lucaffé Venturelli Gian Luca S.r.l.
Via del Porto, 7
25080 Padenghe sul Garda
Italy