Lucaffé Classic, mletá káva

250 g
Prémiová kvalita
189,90 Kč 759,60 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Nakupujte přímo z receptů za pár sekund

Káva Lucaffé Classico má mnoho fanoušků a skvělé ohlasy po celém světě.

Všechny kávy značky Lucaffé jsou typickým příkladem italských pomalu pražených káv s jemnou kalcinací v rotačních bubnech díky kterým káva získá příjemnou jemnou ale pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády. Pomalé pražení velmi pomáhá snižovat v kávě množství hořkých příchutí a látek.

Díky speciálnímu způsobu pražení je káva Lucaffé Classico velmi vhodná pro ty z vás, kteří občas u pití kávy trpí podrážděností žaludku. S kávou Lucaffé Classico riziko podráždění takřka eliminujete. Rozhodně je káva Lucaffé Classico velmi příjemná k pití, s typickou (Lucaffé) mírně nasládlou chutí, měkkým tělem a střední pěnou. 

Použití

Určeno k tepelnému zpracování - požadovaný obsah kávy vsypte do hrníčku či skleničky a zalijte množstvím uvařené vody v poměru dle návodu na balení.

Lucaffe je ideální k použití v míchaných nápojích - jak latte macchiato tak cappucino cream caramel, pro svoji schopnost pozitivním způsobem zvýraznit a umocnit chuť použitých ingrediencí. 

Dopřejte si ke kávě nějaký výborný zákusek z naší nabídky.

O výrobci

Od poloviny devadesátých let, kdy byla firma, jejímž majitelem je pan Luca Venturelli, mladý obchodník z Brescie s opravdovým šestým smyslem pro kávu, založena v Padenghe sul Garda, se rozrostla natolik, že se stala jednou z nejznámějších společností zabývajících se pražením kávy v severní Itálii. Venturelli zahájil svou výzvu konvenčnímu světu kávy tím, že se zaměřil na mladý a iniciativní trh – obchod sáčkama, a způsobil mírnou revoluci ve způsobech připravování kávy.  

Skladování

Uchovávejte na suchém a chladném místě, při pokojové teplotě.

Výrobce

Lucaffé Venturelli Gian Luca S.r.l.
Via del Porto, 7
25080 Padenghe sul Garda
Italy

Složení

Mletá káva