Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

Lucaffé Mr.Exclusive 100% Arabica, mletá káva

250 g
Prémiová kvalita
219,90 Kč 879,60 Kč/kg
Země původu: Itálie,

LuCaffé Mr. Exclusive je 100% arabika pražená z rovnoměrně rozdělených a tříděných vysoce kvalitních kávových zrn ze Střední a Jižní Ameriky. Tuto kávu oceníte, hledáte-li kávu s pořádnou dávkou kofeinu.

Jedinečně vyvážená chuť a vůně - 100% obsah kávových zrn druhu Arabica. Tato exkluzivní směs kávy Arabica z jižní Ameriky, je určena pravým labužníkům. Vychutnejte si opojné aroma této kávy, které připomíná čerstvě upečený chléb s ořechy.

Opravdová 100% Arabica bez kyselinek, pěkná hutná káva s kvalitní pěnou,chutí a vůní.

Použití

Určeno k tepelnému zpracování - požadovaný obsah kávy vsypte do hrníčku či skleničky a zalijte množstvím uvařené vody v poměru dle návodu na balení.

Lucaffe je ideální k použití v míchaných nápojích - jak latte macchiato tak cappucino cream caramel, pro svoji schopnost pozitivním způsobem zvýraznit a umocnit chuť použitých ingrediencí.

Dopřejte si ke kávě nějaký výborný zákusek z naší nabídky.


O výrobci

Od poloviny devadesátých let, kdy byla firma, jejímž majitelem je pan Luca Venturelli, mladý obchodník z Brescie s opravdovým šestým smyslem pro kávu, založena v Padenghe sul Garda, se rozrostla natolik, že se stala jednou z nejznámějších společností zabývajících se pražením kávy v severní Itálii. Venturelli zahájil svou výzvu konvenčnímu světu kávy tím, že se zaměřil na mladý a iniciativní trh – obchod sáčkama, a způsobil mírnou revoluci ve způsobech připravování kávy.  

Skladování

Uchovávejte na suchém a chladném místě, při pokojové teplotě.

Adresa výrobce

Lucaffé
66 Hope Street South
Brisbane
QLD 4101
Austrálie

Složení

Mletá káva
Arabika100 %