Lucaffé Mr.Exclusive 100% Arabica, mletá káva

250 g
259,90 Kč 1 039,60 Kč/kg
Země původu: Itálie,

LuCaffé Mr. Exclusive je 100% arabika pražená z rovnoměrně rozdělených a tříděných kávových zrn ze Střední a Jižní Ameriky. Tuto kávu oceníte, hledáte-li kávu s pořádnou dávkou kofeinu.

Jedinečně vyvážená chuť a vůně – 100% obsah kávových zrn druhu Arabica. Tato exkluzivní směs kávy Arabica z jižní Ameriky, je určena opravdovým labužníkům. Vychutnejte si opojné aroma této kávy, které připomíná čerstvě upečený chléb s ořechy.

Opravdová 100% Arabica, pěkná hutná káva s pěnou, chutí a vůní.

Použití

Určeno k tepelnému zpracování – požadovaný obsah kávy vsypte do hrníčku či skleničky a zalijte množstvím uvařené vody v poměru dle návodu na balení.

Lucaffe je ideální k použití v míchaných nápojích – jak latte macchiato tak cappucino cream caramel, pro svoji schopnost pozitivním způsobem zvýraznit a umocnit chuť použitých ingrediencí.

Dopřejte si ke kávě nějaký výborný zákusek z naší nabídky.


O výrobci

Od poloviny devadesátých let, kdy byla firma, jejímž majitelem je pan Luca Venturelli, mladý obchodník z Brescie s opravdovým šestým smyslem pro kávu, založena v Padenghe sul Garda, se rozrostla natolik, že se stala jednou z nejznámějších společností zabývajících se pražením kávy v severní Itálii. Venturelli zahájil svou výzvu konvenčnímu světu kávy tím, že se zaměřil na mladý a iniciativní trh – obchod sáčkami, a způsobil mírnou revoluci ve způsobech připravování kávy.  

Skladování

Uchovávejte na suchém a chladném místě, při pokojové teplotě.

Výrobce

Lucaffé Venturelli Gian Luca S.r.l.
Via del Porto, 7
25080 Padenghe sul Garda
Italy