Slide 1 of 2

Majoránka v květináči

1 ks
34,90 Kč 34,90 Kč/ks
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Majoránka v květináči od tuzemského pěstitele.

Povzbuzuje chuť do jídla a podporuje tvorbu žaludečních šťáv. Působí také protinadýmavě. Uvolňuje křeče a posiluje nervový systém. Pomáhá při ženských onemocněních, protože posiluje dělohu. Čaj z majoránky může dokonce pomoci při bolestech hlavy nebo nachlazení.

Použití

Čerstvá majoránka překvapí svou jemnou chutí. Výborně se hodí ke skopovému, hovězímu i vepřovému masu, skvěle se doplňuje s chutí česneku.

Používá se jako koření na dochucování polévek, omáček a masitých jídel, často se užívá dohromady s česnekem. Díky svému blahodárnému účinku na trávení se přidává do pokrmů z luštěnin, zelí či jiných tučných jídel. Velmi dobře se hodí také do lehkých zeleninových nebo vaječných salátů. Využívat ji lze v čerstvém i sušeném stavu. Její předností je, že neztrácí aroma, které se výborně snoubí s ostatními druhy koření, např. tymiánem.

O výrobci

Společnost Bylinky s.r.o. vznikla v roce 2011 jako dceřinka švédské rodinné společnosti SPISA Group založené v 80. letech minulého století. SPISA Group je největším evropským producentem čerstvých bylinek v květináčích. V současné době provozuje celkem 8 moderních skleníků ve Švédsku, Velké Británii, Polsku, Portugalsku a v České republice.

Roční produkce bylinek v květináči dosáhla počtu 4 milionů kusů. Úspěch společnosti Bylinky s.r.o. je výsledkem především práce kvalifikovaného personálu, díky kterému mohou nabídnout produkty nejvyšší kvality. V současnosti zaměstnávají téměř 60 pracovníků včetně manažerů a administrátorů, ve výrobě většinou pracují lidé žijící v nejbližším okolí skleníku.

Výrobce

Bylinky s.r.o.
Suchohrdly u Miroslavi č. p. 208
671 72 Miroslav
Česká republika

Složení

Majoránka v květináči