Rohlík BEZ KOMPROMISU

Rohlik.cz Majoránka v květináči

1 ks
49,90 Kč 49,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

30+ zákazníků pravidelně nakupuje

Cena pro Premium: 42,41 Kč
Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Zákazníci Rohlik milují!

Důkazem je více než 22 tisíc hodnocení v Googlu s průměrnou hodnotou 4,9 hvězdičky. Nakupujte u nás a zamilujte se také.

Majoránka je aromatická bylinka s jemnou chutí a nasládlou silnou vůní. Oblibě se těší již od starého Egypta, původem je z Malé Asie.

Dnes patří mezi tradiční druh bylinek, využívaný především v kuchyni. 

  • Váha zelené hmoty: 30+ g/ks.

Pár slov od majoránky …

Vyrostla jsem na Moravě, abych udělala váš den chutnějším. Doma ze mě sundejte obal, který prosím zrecyklujte. Pravidelně mě zalévejte zespodu, dopřejte mi dostatek světla, pokojovou teplotu nad 12 °C a nenechte mě dlouho čekat na naše společné vaření. Já z vás za to udělám pravého gurmána.

Použití

Majoránka se výborně hodí ke skopovému, hovězímu i vepřovému masu, skvěle se doplňuje s chutí česneku. Majoránka se používá ke kořenění vydatných pokrmů, jako jsou jídla z jednoho hrnce.

O výrobci

Lidé z Bylinky.cz pro vás pěstují bylinky na Znojemsku v jednom z nejmodernějších skleníků v Evropě už od roku 2012. Základy firmy stojí na úctě k životnímu prostředí. V boji proti škůdcům nasazují jejich přirozené predátory a výtažky z rostlin. Téměř stoprocentně využívají obnovitelné zdroje energie a k zavlažování používají výhradně dešťovou vodu.

Kam s obalem? 

Složení

Majoránka v květináči