Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Rohlik.cz Oregano v květináči

1 ks
34,90 Kč 34,90 Kč/ks
Cena pro Premium: 29,50 Kč
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Oregano neboli dobromysl obecná je aromatická bylinka, využívána především v gastronomii. Po sklizni se ihned usuší, ale lze ho i okamžitě spotřebovat. Zpracovává se do koření, oleje a čaje.

Oregano je ceněno pro zklidnění mysli a pozitivní účinky při psychickém vyčerpání.

Pár slov od oregana …

Vyrostl jsem na Moravě, abych udělal Váš den chutnějším. Doma ze mě sundejte obal, který prosím zrecyklujte. Pravidelně mě zalévejte zespodu, dopřejte mi dostatek světla, pokojovou teplotu nad 12 °C a nenechte mě dlouho čekat na naše společné vaření. Já z Vás za to udělám pravého gurmána.

Použití

Oregano je nepostradatelná součást italské kuchyně. Nejčastěji se používá k přípravě pizzy, těstovin všeho druhu a rajčatových pokrmů. Hodí se skvěle pro zvýraznění chuti skopového a drůbežího.

O výrobci

Lidé z Bylinky.cz pro vás pěstují bylinky na Znojemsku v jednom z nejmodernějších skleníků v Evropě už od roku 2012. Základy firmy stojí na úctě k životnímu prostředí. V boji proti škůdcům nasazují jejich přirozené predátory a výtažky z rostlin. Téměř stoprocentně využívají obnovitelné zdroje energie a k zavlažování používají výhradně dešťovou vodu.

Kam s obalem? 

Složení

Oregano v květináči