Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.
-20 %

Duracell Basic AA 1500 8ks

8 ks
Trvale výhodná cena
199,90 Kč 24,99 Kč/ks249,90 Kč
Země původu: Belgie,

Baterie Duracell Basic AA vám zaručí dlouhou životnost a všestrannost: využijete je při napájení hraček, svítilen, přenosných herních konzolí, dálkových ovladačů anebo CD přehrávačů. Kromě zmíněných benefitů je výhodou i využití technologie Duralock, která při správném skladování zaručuje až 10letou životnost nerozbalených baterií.

Desetkrát více energie: Ve srovnání s konkurenčními značkami vám baterie Duracell Basic AA nabídnou až 10krát delší výdrž.*

Dlouhá životnost Duralock: technologie Duralock zaručuje, že nepoužité baterie Duracell vydrží při správném skladování nabité až 10 let.

Prevence vytečení: Kvalitní vrchní uzávěr z nylonu zabraňuje vytečení baterií třeba právě při dlouhodobém skladování.  

* Vychází ze srovnání s běžnými zinko-uhlíkovými bateriemi v testu digitálních fotoaparátů z roku 2015. Při použití v jiných zařízeních se výdrž baterií může lišit.

Víte že:

Použité baterie můžete vrátit kurýrovi a my je poté dopravíme k dodavateli k ekologické likvidaci? 

Technologie Duralock: technologie Duralock zaručuje, že nepoužité baterie Duracell vydrží při správném skladování nabité až 10 let.

 

Složení

Chemické složení:
Alkalické