Duracell

Duracell Optimum alkalické baterie (AA)

4 ks
149,90 Kč 37,48 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

900+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Belgie,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Baterie Duracell Optimum AA jsou alkalické baterie s extra výkonem vhodné pro napájení všech vašich zařízení s vysokou spotřebou energie. Alkalické baterie Duracell Optimum vydrží až 20krát déle (v porovnání s předními zinkovými bateriemi AA ve standardním testu IEC 2015 digitálních fotoaparátů. Výsledky se mohou lišit podle zařízení a způsobu použití).

  • Technologie Powercheck: Umožňuje snadnou kontrolu zbývající energie v baterii, aby nedocházelo ke zbytečnému přerušení chodu vašich zařízení, a umožňuje vám opětovné použití baterií v nízkokapacitních zařízeních, když již nefungují ve vysokokapacitních (baterie uschovejte společně a nemíchejte s nepoužitými bateriemi v dalším zařízení). Jednoduše stiskněte bílé body na obou stranách baterie a zjistěte, kolik zbývá dostupné energie.
  • Technologie Duralock: Udržuje nepoužívané baterie Duracell při běžném skladování jako nové a nabité po dobu až 10 let.

Víte že:

Použité baterie můžete vrátit kurýrovi a my je poté dopravíme k dodavateli k ekologické likvidaci? 

Použití

Tyto baterie jsou nejvhodnější volbou alkalických baterií Duracell pro zařízení, která vyžadují velký výkon, jako jsou digitální fotoaparáty, fotoblesky, hračky na baterie nebo přenosná rádia a také je možné je používat u běžně používaných zařízení, jako jsou hračky na baterie, svítilny, přenosné herní ovladače, holicí strojky, kartáčky a další.

O výrobci

Duracell je předním světovým výrobcem vysoce výkonných alkalických baterií, speciálních článků a dobíjecích baterií. Od svého založení na počátku čtyřicátých let minulého století se společnost stala ikonickou značkou osobní moci, důvěryhodnou pro kompaktní a dlouhodobé baterie. A v samém srdci toho všeho byl Duracell Bunny.

Skladování

Skladujte v suchu a mimo sluneční záření.

Technologie Duralock zaručuje, že nepoužité baterie Duracell vydrží při správném skladování nabité až 10 let.

Výrobce

Duracell Batteries BVBA
Nijverheidslaan 7
3200 Aaschot
Belgie

Složení

Chemické složení:
Alkalické