Duracell Ultra AA 1500 baterie

4 ks
169,90 Kč 42,48 Kč/ks
Země původu: Belgie,

Duracell Ultra vám nabídne vůbec nejdelší výdrž ze všech baterií značky Duracell.

Alkalická baterie Duracell, AA, tužková, 1,5 V, 4 ks na blistru. 

K oveření její aktuální kapacity můžete využít unikátní technologii Powercheck, a díky tomu lépe odhadnou, na jak dlouho vám zhruba vystačí.

Ověření kapacity Powercheck: Jedinečná technologie Powercheck umožňuje snadnou kontrolu zbývající energie v baterii. Jednoduše stisknete bílé body na obou koncích baterie a na měřítku uvidíte, kolik energie ještě zbývá.

Maximum výdrže s technologií Duralock: Technologie Duralock power preserve pro změnu zaručuje 100% funkčnost baterií při skladování po dobu až 10 let. Lepší výkon všech zařízení: s bateriemi Duracell turbo max bude např. vaše svítilna svítit déle a jasněji.  

Víte že:

Použité baterie můžete vrátit kurýrovi a my je poté dopravíme k dodavateli k ekologické likvidaci? 

Použití

Hodí se pro napájení menší elektroniky (holicí strojky nebo zubní kartáčky), ale v pohodě zvládne i digitální fotoaparáty, motorizované hračky nebo přenosné herní konzole.

O výrobci

Duracell je předním světovým výrobcem vysoce výkonných alkalických baterií, speciálních článků a dobíjecích baterií. Od svého založení na počátku čtyřicátých let minulého století se společnost stala ikonickou značkou osobní moci, důvěryhodnou pro kompaktní a dlouhodobé baterie. A v samém srdci toho všeho byl Duracell Bunny.

Skladování

Skladujte v suchu a mimo sluneční záření.

Technologie Duralock zaručuje, že nepoužité baterie Duracell vydrží při správném skladování nabité až 10 let.

Výrobce

Duracell Batteries BVBA
Nijverheidslaan 7
3200 Aaschot
Belgie

Složení

Chemické složení:
Alkalické