Duracell Lithium 2032 2ks

2 ks
89,90 Kč 44,95 Kč/ks
Země původu: Indonézie,

Knoflíkové lithiové baterie Duracell 2032 jsou baterie určené pro použití v klíčenkách, malých dálkových ovladačích, váhách, digitálních teploměrech nebo např. v monitorech srdečního tepu. Ve srovnání s jinými knoflíkovými bateriemi mají prokazatelně o 50 % lepší výkon.* S technologií Duralock Power Preserve navíc dosahují skladovací výdrže až 10 let. Můžete je tedy uchovat i po dlouhou dobu jako záložní baterie pro kterékoliv výše jmenované zařízení. Až o 50 % více energie: S Duracell CR2032 vaše zařízení vydrží o polovinu déle než s jinými bateriemi.* 

* Vychází ze srovnání ve zkušebním testu Key Fob dle normy IEC. Výsledky se mohou lišit v závislosti na jednotlivých zařízeních a způsobu využití baterií.

Víte že:

Použité baterie můžete vrátit kurýrovi a my je poté dopravíme k dodavateli k ekologické likvidaci? 


Baleno s ohledem na bezpečí dětí: Knoflíkové lithiové baterie Duracell mají speciální bezpečnostní balení, které zvědavé děti jen tak neprotrhnou. Při jeho otevírání se neobejdete bez nůžek nebo jiného ostřejšího nástroje. Baterie uskladníte až 10 let: Až 10letou skladovací výdrž vám zaručí technologie Duralock Power Preserve. Vždy správná velikost: Správnou velikost baterie pro své zařízení snadno a rychle zjistíte kontrolou velkých čísel baterií na jejich balení.

Technologie Duralock: technologie Duralock zaručuje, že nepoužité baterie Duracell vydrží při správném skladování nabité až 5 let.

 

Složení

Chemické složení:
lithiový článek