Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.
Slide 1 of 2

Brit Fresh Duck with Millet Active Run & Work

2,5 kg
Výpadek u dodavatele
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Český původ na rohlíku
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Brit Fresh Duck with Millet Adult Run & Work. Čerstvá kachna s prosem, cuketou, špenátem, měsíčkem lékařským. Superprémiové krmivo pro aktivní psy. Kompletní krmivo pro psy.

Krmný návod

Podávejte suché nebo navlhčené teplou vodou. Krmivo je vhodné pro psy v zátěži s vysokým výdajem energie – doporučený denní přísun potravy uvedený v krmné tabulce je třeba rozdělit na více menších dávek podávaných v průběhu dne v závislosti na energetickém výdeji psa – denní dávka může být upravená podle zátěže. Doporučená denní dávka je uvedená v krmné tabulce. Pokud podáváte krmivo Brit Fresh poprvé, smíchejte menší množství s předchozím krmivem a postupně navyšujte podíl krmiva Brit Fresh. Vždy zajistěte, aby měl váš pes měl dostatek čerstvé pitné vody. Datum minimální trvanlivosti naleznete na obalu.

Skladování

Uchovávejte na suchém a chladném místě bez přístupu přímého slunečního záření. Po otevření znovu uzavřete.

Složení

Čerstvá kachna40 %
Sušená kachna30 %
Kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů)
Oves
Proso4 %
Pohanka
Jablka
Celá cukrová řepa
Lososový olej
Kuřecí játra
Pivovarské kvasnice
Lněné semeno
Kolagen
Cuketa2 %
Špenát
Řasy
Černý rybíz
Petržel
Rozmarýn
Tymián
Zobrazit vše