Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

VZOREK: Brit Fresh Duck with Millet Active Run & Work 1ks

1 ks
Maximálně 1 ks na objednávku
9,90 Kč 9,90 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Vzorek Brit Fresh Duck with Millet Adult Run & Work o hmotnosti 100 g.

Čerstvé kachní maso s prosem, cuketou, špenátem a měsíčkem. Superprémiová receptura pro aktivní psy. Holistické krmivo vyrobené šetrnou metodou s použitím 40 % čerstvého masa. Kompletní krmivo pro psy.

 

 

Použití

Podávejte suché nebo navlhčené teplou vodou. Krmivo je vhodné pro psy v zátěži s vysokým výdajem energie – doporučený denní přísun potravy uvedený v krmné tabulce je třeba rozdělit na více menších dávek podávaných v průběhu dne v závislosti na energetickém výdeji psa – denní dávka může být upravená podle zátěže. Pokud podáváte krmivo Brit Fresh poprvé, smíchejte menší množství s předchozím krmivem a postupně navyšujte podíl krmiva Brit Fresh. Vždy zajistěte, aby měl váš pes měl dostatek čerstvé pitné vody. 

O výrobci

Společnost VAFO PRAHA se zabývá výrobou, distribucí a vývojem prémiových a superprémiových krmiv pro psy a kočky. Je to rodinná firma s již více než dvacetiletou tradicí a zkušeností v oboru. Výrobu krmiv zajišťuje ve čtyřech moderních výrobních závodech v České republice. Receptury Brit Care obsahují funkční složky na podporu imunitního systému, celkové kondice a prevenci závažných onemocnění. 

Skladování

Uchovávejte na suchém a chladném místě bez přístupu přímého slunečního záření.

Výrobce

VAFO PRAHA s.r.o.
Chrášťany 94
252 19 Rudná u Prahy
Česká republika

Složení

Čerstvá kachna40 %
Sušená kachna30 %
Kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů)
Oves
Proso4 %
Pohanka
Jablka
Celá cukrová řepa
Lososový olej
Kuřecí játra
Pivovarské kvasnice
Lněné semeno
Kolagen
Cuketa2 %
Špenát
Řasy
Černý rybíz
Petržel
Rozmarýn
Tymián
Zobrazit vše