Fratelli Beretta Prosciutto Cotto

120 g
Prémiová kvalita
89,90 Kč 749,17 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Prosciutto Cotto je druh sušené šunky vyrobené z vepřového masa v BIO kvalitě.

Vepřová kýta se nejprve několik týdnů až měsíců naloženo v soli, nebo směsi soli a koření a pak se po dobu několika měsíců až let suší na dobře větraném místě. Vyznačuje se slanější chutí a růžovou barvou.

Maso Fratelli Beretta

Maso Fratelli Beretta se může pyšnit vysokým obsahem kvalitních bílkovin a redukovaných tuků, které jsou dokonale vyvážené mezi nasycenými, nenasycenými a polynenasycenými prvky.

Použití

Vhodná do italských pokrmů, např. na pizzu či do těstovin. Hodí se také jako obloha do sendvičů či housek. Vychutnat si ji můžete ale i v kombinaci s dalšími uzeninami, sýry a kvalitním vínem.

O výrobci

Salumificio Fratelli Beretta, rodinný italský podnik s historií sahající až do roku 1812. Společnost se zabývá zpracováním masa, kde se mísí tradiční přístup s původními italskými recepturami a neustálá inovace. Podnik nabízí široký sortiment masných výrobků pod známými značkami jako jsou Beretti, Pure Beretti, Čerstvá Salumeria anebo Merendino. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit. Firma Salumificio Fratelli Beretta se stala jedním z nejreprezentativnějších výrobců italského potravinářského průmyslu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A
Fratelli Bandiera 12
20056 Trezzo sull'Adda
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 23 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové maso
Sůl
dextróza
Přírodní aroma
antioxidant
E301 - Askorban sodný
Konzervanty
E250 - Dusitan sodný

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota539 kJ/128 kcal
Tuky5 g
z toho nasycené mastné kyseliny2 g
Sacharidy0.8 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny20 g
Sůl2.1 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.