Fratelli Beretta BIO Prosciutto Crudo

70
Prémiová kvalitaBIO
169,90 Kč 
Země původu: Itálie,

Fratelli Beretta Prosciutto Crudo vyrobeno poctivě pouze z vybraných italských ingrediencí v BIO kvalitě. 

Prosciutto je druh sušené vepřové šunky. Vyrábí se z vepřového masa, které je nejprve několik týdnů až měsíců naloženo v soli, nebo směsi soli a koření a pak se po dobu několika měsíců až let suší na dobře větraném místě.

Italské prosciutto od značky Fratelli Beretta je vyrobena z té nejkvalitnější části vepřové kýty bez kosti a kůže a má jemně sladkou delikátní chuť.

Maso Fratelli Beretta

Maso Fratelli Beretta se může pyšnit vysokým obsahem kvalitních bílkovin, vitamínů B1 a B2, minerálů jako je zinek a železo, a redukovaných tuků, které jsou dokonale vyvážené mezi nasycenými, nenasycenými a polynenasycenými prvky.

Použití

Vhodná do italských pokrmů, např. na pizzu či do těstovin. Může být však i oblohou salámových mís na různých oslavách a rautech. Je také skvělou pochoutkou k vínu.

O výrobci

Firma Beretta byla založena roku 1812. Unikátní chuť nejlepší italské sušené šunky je tajemstvím rodinné společnosti, kde se mísí tradiční přístup a neustálá inovace. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit a respektují původní receptury. Firma Beretta se stala jednou z nejdůležitějších a nejreprezentativnějších výrobců italského potravinářského průmyslu. 

Skladování

Uchovávejte při teplotě 0-4 °C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A.
Via Fratelli Bandiera 
12 - 20056 - Trezzo sull'Adda (MI)
Itálie

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 49 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 15 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové maso
Sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1036 kJ/248 kcal
Tuky15 g
z toho nasycené mastné kyseliny5 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny28 g
Sůl5 g
Vláknina g