Fratelli Beretta BIO Prosciutto Crudo

70 g
Prémiová kvalitaBIO
 179,90 Kč 2 570,00 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Prosciutto Crudo je druh sušené italské šunky vyrobené z vepřového masa v BIO kvalitě.

Crudo se vyrábí z vepřového masa, které je nejprve několik týdnů naloženo do soli a pak se po dobu několika měsíců suší na dobře větraném místě. Získá tak na ostré intenzivní chuti i vůni.

Maso Fratelli Beretta

Maso Fratelli Beretta se může pyšnit vysokým obsahem kvalitních bílkovin a redukovaných tuků, které jsou dokonale vyvážené mezi nasycenými, nenasycenými a polynenasycenými prvky.

Použití

Vhodná do italských pokrmů, např. na pizzu či do těstovin. Může být však i oblohou salámových mís na různých oslavách a rautech. Vychutnat si ho můžete ale i jen tak jako doplněk k vínu.

O výrobci

Salumificio Fratelli Beretta, rodinný italský podnik s historií sahající až do roku 1812. Společnost se zabývá zpracováním masa, kde se mísí tradiční přístup s původními italskými recepturami a neustálá inovace. Podnik nabízí široký sortiment masných výrobků pod známými značkami jako jsou Beretti, Pure Beretti, Čerstvá Salumeria anebo Merendino. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit. Firma Salumificio Fratelli Beretta se stala jedním z nejreprezentativnějších výrobců italského potravinářského průmyslu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 4 °C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A.
Via Fratelli Bandiera 
12 - 20056 - Trezzo sull'Adda (MI)
Itálie

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 49 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.