Buccotherm BIO Dětská zubní pasta bez fluoridů lesní ovoce 3+

50 ml
BIO
99,90 Kč 1 998,00 Kč/l
Země původu: Francie,

Zubní pasta pro děti od 3 let s vyváženým pH, která remineralizuje zubní sklovinu, pomáhá redukovat tvorbu zubního plaku, chrání tak zuby před vznikem zubního kazu. 

Jaké další výjimečné vlastnosti má BIO Zubní pasta pro děti Buccotherm?

  • Neobsahuje fluoridy, parabeny ani SLS.
  • Má jemnou chuť lesního ovoce.
  • Je doslazena extraktem ze stévie.
  • Obsahuje termální pramenitou vodu Castéra Verduzan.
  • Až 98,9 % složek je přírodního původu, z toho 20 % z ekologického zemědělství.

Stejně jako všechny produkty Buccotherm obsahuje i tato pasta termální pramenitou vodu z lázní Castéra Verduzan, čímž jsou tyto prostředky pro ústní hygienu jedinečné

Použití

Pasta je vhodná ke každodennímu čistění zubů.

O výrobci 

Laboratoř Odost založil v roce 1998 lékárník Jean Jacques Lascombes. První inspirací pro něj byly termální prameny, které již ve starověku Římané využívali k léčbě bolesti ústní dutiny a krku. O čtyři roky později uvedl na trh své první tři produkty pod značkou Buccotherm, zubní pastu proti zubnímu kazu, gelovou zubní pastu na citlivé zuby bez fluoridu a zubní sprej.

Produkty Buccotherm nejsou jen čistící zubní pasty, ale různé speciální přípravky, které vám pomohou zbavit se bolestí či citlivosti zubů. Dnes pod jménem Buccotherm můžete nalézt pestrý výběr prostředků pro ústní hygienu jak pro dospělé, tak i pro děti různých věkových kategorií. Většina přípravků se také pyšní označením BIO a ORGANIC, bez cukru či bez fluoridů.

Skladování

Spotřebujte do 6 měsíců od otevření.

Výrobce

Laboratoire Odost
Toulouse 31400
av Didier Daurat 16
Francie