Herbadent Bylinná zubní pasta pro kompletní ochranu zubů

100 g
149,90 Kč 1 499,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Herbadent bylinná zubní pasta s fluorem důkladně čistí zuby od zubního plaku a současně šetrně pečuje o dásně a sliznice dutiny ústní.

Vyrobeno dle tradiční receptury, bez přidání chemických barviv a pěnidel. 

Výsledkem je účinný a léty prověřený výtažek s antibakteriálními účinky, který chrání celá vaše ústa hojivou silou přírody. 

Použití

Zubní pasta je vhodná pro každodenní použití i pro pravidelnou ústní hygienu při zánětech dásní, krvácení nebo parodontóze. Je vhodná při přecitlivělosti nebo při alergii na fluor nebo menthol.

O výrobci

Herbai v sobě snoubí léčivou sílu přírody spolu s moderními technologiemi současné stomatologie a dentální hygieny. V současné době se zaměřuje na produkty dentální hygieny, jež se opírají o unikátní recepturu složenou z léčivých bylin. Chemii nahradili přírodou a proto jsou jejich výrobky vhodné nejen pro děti, ale také pro kojící matky a další osoby s citlivým organismem.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Herbai a.s. 
Údolní 212/1
Braník  147 00 
Praha 4
Česká republika

Složení

Glycerin, Hydrated Silica, Aqua purificata, Polyethylenglycol-32, Herbadent Herbal Extract (Alcohol Denat., Salicylic Acid, Agrimonia Eupatoria Ext., Chamomilla Recutita Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla Erecta Ext), Sodium Benzoate, Sodium Sweetalmondamphoacetate, Sodium Saccharin, Eugenia Caryophyllus Oil, Mentha Piperita Oil, Hydroxyethylcellulose, Sodium Fluoride, Foeniculum Vulgare Oil