Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.
Slide 1 of 2

The London Tea Company Fairtrade vanilkový čaj s orientálním kořením Vanilla Chai

50 g
84,90 Kč 1 698,00 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Srí Lanka, Indie,

Středně silný černý čaj se směsí orientálního koření.

Sladce kořeněná chuť s výraznou vůní vanilky. Suroviny pocházejí z produkce Fairtrade a splňují vysoké etické a kvalitativní standardy udržitelné produkce.

Použití

Sáček zalijte 150 - 200ml horké vody a nechte louhovat. 

O výrobci

Značka kvaliních Fairtrade čajů s osobitým a neotřelým designem The London Tea Company vznikla v roce 2003. Za dobu své existence posbíraly čaje The London Tea Company několik prestižních ocenění Great Taste Awards za vynikající chuť a kvalitu produktů. Mottem značky je „from bush to cup“ neboli „od keři k šálku“ a vyjadřuje naprostou transparentnost a zájem o původ a autentičnost surovin a jejich zpracování.

Suroviny použité pro výrobu čajů a čajových směsí pocházejí výhradně od Fairtrade farmářů, a to převážně ze Srí Lanky a Indie. V čajích The London Tea Company nenajdete žádná umělá aromata, barviva, ani konzervanty, vše je 100% přírodní.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Cafedirect Plc
The London Tea Company
115 George Street
Edinburgh  EH2 4JN 
UK

Složení

Černý čaj65 %
Lékořice
Skořice
Zázvor
Hřebíček
Pepř
Vanilka
Přírodní aroma