Yoggies Omáčka pro psy s se zvěřinou a dýní Hokaido

200 ml
59,90 Kč 299,50 Kč/l
Země původu: Česká republika,
Unikátní a zcela nový produkt na trhu jsou Yoggies Omáčky pro psy. V Yoggies vyrábíme ty nejzdravější krmiva pro psy a proto i omáčky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších mas, ovoce, zeleniny a bylinek bez jakékoliv chemie, solí, dochucovadel i konzervantů. Omáčky jsou určeny jako doplňkové krmivo především pro psy s různými dietami, nadváhou, psy trpící nechutenstvím např. po operacích i pro psy alergické, či vybíravé k ozvláštnění krmné dávky. Skvěle poslouží také k případnému doplnění tekutin. Omáčky pro psy jsou vyvinuty s veterináři i jako produkt pro tisíc zážitků z jídla. Před nasazením omáčky do jídelníčku nemocného psa se poraďte se svým veterinářem.
 
Návod k použití
Omáčky pro psy lze podávat jako součást diet i každé krmné dávky. Doporučujeme podávat jen takové množství omáček, jaké je třeba k "ozvláštnění" krmné dávky. Omáčky jsou primárně vyvinuty jako doplněk potravy psa k zatraktivnění krmné dávky a neměly by nahrazovat běžnou krmnou dávku vyvážené, kompletní potravy. Užití omáček pro psy Yoggies necháváme na rozhodnutí každého chovatele. Měli byste je však používat uváženě a dlouhodobě neměnit vůni a chuť běžné krmné dávky proto, aby vám váš pes běžné krmivo nepřestal bez omáček Yoggies odmítat. podávání omáček pro psy záleží jen na vás i vaší kreativitě. TIP: u psů s nadváhou i nemocných psů (například jaterní diety) se omáčky skvěle osvědčily v kombinaci s přílohou lisovanou za studena Yoggies BARF Plus (před nasazením této kombinace doporučujeme poradit se s výživovým specialistou Yoggies, nebo vaším veterinářem)
 
Skladování
Skladujte na chladnějším místě a nevystavujte omáčky slunečním paprskům ani přímému zdroji tepla. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 48 hod. Omáčky pro psy neobsahují žádné konzervanty!
 
Adresa výrobce
Yoggies s.r.o., Třinecká 674, Buštěhrad, 273 44
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 325 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Zvěřina
Dýně Hokkaido
Kořenová zelenina
Vývar z masa a kostí
Bylinky

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota418 kJ/100 kcal
Tuky0.37 g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy g
z toho cukry g
Bílkoviny3.63 g
Sůl g
Vláknina0.17 g