Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

Neutrogena Hydro Boost micelární voda 3v1

400 ml
199,90 Kč 499,75 Kč/l
Země původu: Řecko,

Unikátní složení s kyselinou hyaluronovou a třemi typy micelárních molekul pro tři účinky: odstraňuje i voděodelný make-up, čistí pleť od nečistot a mastnoty, intenzivně hydratuje. 

Použití

Naneste vatovým tamponem na obličej a oči. 

O výrobci

Johnson & Johnson je zdravotnická firma s tradicí zasahující až do roku 1886, kdy vznikla. Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a mimo to se také specializuje na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby nebo Neutrogena, výrobky o péči o pleť Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Skladování

Chraňte před mrazem. 

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 - Jinonice 
Česká republika

Složení

Aqua, PEG-6, Caprylic/Capric Glycerides, Polysorbate 20, Butylene Glycol, PEG-8, Sodium Hyaluronate, Poloxamer 407, Disodium, EDTA, Citric Acid, BHT, Sodium Benzoate, Parfum