Neutrogena

Neutrogena Hydro boost hydratační noční krém

50 ml
399,90 Kč 7 998,00 Kč/l

Doručení už do 60 minut

200+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Francie,
Víte, že...
Vyhlašujeme konec plýtvání!

Plýtvání není naše parketa! Proto vám 100% nezávadné produkty, kterým za pár dní končí expirace, nabízíme za zlomek ceny.

Hydratační noční maska obsahuje inovativní hydratační komplex s kyselinou hyaluronovou. Efektivně doplňuje vlhkost do pokožky a obnovuje ochrannou kožní bariéru, aby hydratace přetrvala.

Pleť zůstává hydratovaná po dobu 24 hodin. 

Použití

Aplikujte na obličej a krk každý večer. Není nutné oplachovat. Nezanechává stopy na polštáři.

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Skladování

Chraňte před mrazem. 

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 –⁠ Jinonice 
Česká republika

Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Caprylyl

Glycol, Arginine, Carnosine, Alanine, Serine, Threonine, Lysine Hydrochloride, Tropolone, Proline, Maltose, Allantoin, Glycine, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, 1,2-Hexanediol, Fructose, Urea, Betaine, Glucose, Trehalose, Glutamic Acid, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Dimethicone, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Chloride, t-Butyl Alcohol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Parfum