Knorr Kmín mletý

15 g
13,90 Kč 926,67 Kč/kg
Země původu: EU,

Knorr mletý kmín s garancí vysoké kvality.

Kořeněná aromatická vůně a mírně nahořklá pikantní chuť - o tom všem je kmín. Jedná se o jedno z nejstarších koření a je součástí mnoha tradičních pokrmů. 

S přirodními ingrediencemi - bez přidaných látek zvýrazňující chuť a vůni a bez umělých barviv.

Použití

Díky jemnému namletí je vhodný na dochucení pokrmů i před samotným podáváním - používá se do polévek, na ryby, pečené brambory či do pomazánek. Milovníci grilování jistě ocení i jeho univerzální využití pro masa, zeleninu nebo žebra. Nejlépe se hodí ke Knorr bujónům, Knorr sušeným polévkám, Knorr jíškám a nebo ke Knorr šťávám do masa.

O výrobci

Značka Knorr znikla již v roce 1838 v německém Heilbronnu, kde tehdy Carl Heinrich Knorr přemýšlel o tom, jak dát svým zaměstnancům rychlé, chutné a výživné jídlo. Experimentoval a nakonec se vrátil ke kořenům uchovávání hodnotného jídla. Vrátil se k sušení. Výrobky si lidé velmi rychle oblíbili a dnes s nimi každou hodinu přijde do kontaktu půl milionu lidí na celém světě. 

Suroviny pro své výrobky v Knorr pěstují s ohledem na udržitelný rozvoj, šetrně k prostředí, ve kterém žijeme. Využívají nadhled a zkušenosti 230 opravdových šéfkuchařů, kteří připravují nejlepší receptury pro opravdové lidi.

Skladování

Skladujte v suchu a nevystavujte přímému slunečnímu světlu. 

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8

Složení

Kmín mletý100 %

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Mléko
Celer
Hořčice
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.