-36 %

Domestos Power 5 Unicorn edition WC blok 2 x 55g

2 ks
Výhodná cena
69,90 Kč 34,95 Kč/ks109,90 Kč*

*Nezávazná doporučená maloobchodní cena

Země původu: Itálie,

Síla v každém spláchnutí. Udržování svěžesti a čistoty vašeho WC nebylo nikdy tak snadné jako se závěsným WC blokem Domestos Power 5 Unicorn. 

Tento účinný závěsný wc blok má ne jednu, ale hned pět klíčových výhod pro úžasnou čistotu a mimořádnou svěžest. S každým jednotlivým spláchnutím uvolňuje blok Power 5 pod okraj toaletní mísy aktivní čistící pěnu, která odstraňuje nečistoty i bakterie, desinfikuje, brání tvorbě vodního kamene, leští vaši toaletu a zároveň uvolňuje svěží a dlouhotrvající vůni limetky, pomerančového květu, levandule a ružové magnólie.

Domestos Power 5 UNICORN tak zanechá vaše WC čisté, zářící a se svěží vůní.

Použití

Zavěste WC blok přes okraj toaletní mísy a ujistěte se, že se nachází v proudu vody. Po použití si opláchněte ruce.

O výrobci

Holandsko-britská společnost Unilever je dodavatelem výrobků pro osobní péči a péči o domácnost, potravin a nápojů. Výrobky dodává do 190 zemí světa. Pod Unilever patří například značky Domestos, Hellmann’s, Knorr, Magnum, Algida, Lipton, Knorr, Rexona nebo Dove.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte pouze v původním obalu.

Upozornění

Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Vysoce toxický pro vodní organismy. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice, ochranný oděv, ochranné brýle a obličejový štít.

Při styku s kůží nebo vlasy okamžitě svlékněte veškeré kontaminované části oděvu a opláchněte kůži vodou. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte toxikologické informační středisko či lékaře.

Výrobce

UNILEVER ČR spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8 - Libeň
Česká republika