Valfrutta BIO Fazole borlotti ve slaném nálevu (2x420ml)

0,8 l
BIO
109,90 Kč 137,38 Kč/l
Země původu: Itálie,

Kvalitní BIO fazole, které Vás překvapí jejich šťavnatostí. Mají výbornou, lehce nasládlou chuť. Borlotti fazole obsahují hodně bílkovin.

BIO Valfrutta jsou italské přírodní výrobky, které jsou pěstovány pouze přírodními metodami. Produkty mají intenzivní a autentickou chuť. Neobsahují žádné konzervační látky, přísady ani barviva.

Použíti

Fazole mají své místo zejména v indické a mexické kuchyni. Avšak fantazii se meze nekladou a můžete je přidat např. do salátů, různých omáček nebo polévek. Pojďte si s námi jednu rychlou a zároveň výbornou polévku uvařit.

Mrkev a cibuli uvařte ve vodě. Po uvaření přidejte fazole. Ze sádla a mouky upražte růžovou jíšku, rozdělte ji vlažným vývarem ze zeleniny a přilejte do polévky. Část fazolových bobů můžete rozmixovat, aby v polévce "stála lžíce". Při podáváním doplťe polévku lžící zakysané smetany a syrovou cibulkou.

Přejeme dobrou chuť.

O výrobci

Cílem Valfrutty je podporovat zdravé návyky a ekologický přístup, tak aby byl dopad na životní prostředí co nejmenší díky výrobním procesům.

Skladování

Skladujte v suchu a mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření uchovejte v chladničce v nekovové uzavíratelné nádobě a spotřebujte do 3-4 dnů.

Adresa výrobce

GASTON, s.r.o.
Kvítková 4703
760 01 Zlín
Czech Republic

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 713 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 180 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.