Hami Viaggio d’Italia dětské BIO těstoviny přinášejí chuť italské kuchyně přímo na talířek vašeho děťátka. Jejich tvar malých písmenek je uzpůsoben pro vaše nejmenší. Jsou vyrobeny z přísně vybíraných a kontrolovaných BIO surovin v kojenecké kvalitě.

Vhodné pro děti od ukončeného 6.měsíce věku. 

Těstoviny jsou vyrobeny z tvrdé BIO pšenice, která pochází z oblasti Apulie a Toskánska. 

Obal Hami Viaggio d’Italia dětských BIO těstovin je certifikován LifeGate logem, které zaručuje nulový dopad CO2 na životní prostředí. 

Použití

Do vroucí vody nasypte požadované množství těstovin a nechte vařit 7 minut. Uvařené těstoviny sceďte a okamžitě podávejte. Nedojedené zlikvidujte a dále neuchovávejte. 

O výrobci

Společnost Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, při potravinových alergiích apod.

Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Po každém použití obal důkladně uzavřete a uchovávejte na suchém místě. Doba spotřeby po otevření je 4 týdny. 

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4
Česká republika