Slide 1 of 2

NAÏF Ochranný sprej na opalování SPF 30 pro děti a miminka

100 ml
539,90 Kč 5 399,00 Kč/l
Země původu: Holandsko,

Dětské voděodolné opalovací mléko na s přírodními minerálními filtry účinně odráží sluneční paprsky. Bez zbytečných nesmyslů!

Přírodní ochranné mléko ve spreji SPF 30 Naif (Baby Kids Protecting Sunscreen spray SPF 30) pro děti a miminka obsahuje minerální UV filtr. Je voděodolné a snadno se aplikuje. Vaše dítě s ním nebude vypadat jako malý bílý duch Casper. Ať si hraje na sluníčku nebo ve stínu, vždy byste měli Vaše malé Já chránit před spálením. Sprej s přírodními minerálními filtry zanechává na pokožce jemný bílý závoj, který odráží sluneční paprsky. Tak chrání Vaše dítě okamžitě. Místo zinku využívá oxid titaničitý, proto se snadno aplikuje. Z každého prodaného spreje věnuje Naif $0,5 Dutch Cancer Society. Je dermatologicky testován. Má stejně příjemnou vůni jako ostatní produkty Naif díky nealergennímu parfému, který snižuje riziko alergické reakce na minimum. 

Naif je přírodní kosmetika bez nesmyslů. Tedy bez nesmyslných ingrediencí jako jsou minerální oleje, parabeny, PEG a syntetická pěnidla, SLS / SLES, fenoxyethanol, chemické konzervanty, esenciální oleje či jiné potenciálně škodlivé nebo alergenní látky. Obsažený parfém nezpůsobuje alergie. Vytvořili ji dva tatínkové pro svá rozkošná miminka, děti a nakonec i ženy. Z lásky a s péčí. 

Skladování

Teplota skladování: 15 - 30 stupňů. Doba spotřeby se řídí symbolem otevřeného kelímku na obalu.  

Použití

Nanášejte v dostatečné vrstvě a často na všechny oblasti pokožky, které budou vystaveny slunci. Pro maximální účinky nanášejte každé dvě hodiny.

Dodavatel

NAÏF CARE B.V. 
 

Složení

Ethylhexyl stearate, caprylic/capric triglyceride, titanium dioxide, Dicaprylyl carbonate, stearic acid, parfum (fragrance), Polyhydroxystearic acid, alumina, tocopherol, helianthus annuus (sunflower) seed oil