Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Slide 1 of 2

Grilovací brambora konzum. pozdní přílohová typ B 1ks

cca 330 g
cca 13,30 Kč 39,90 Kč/kg
Země původu: Holandsko,

Grilovací brambora konzumní pozdní přílohová Vás mile překvapí jejich lahodnou chutí! 

Brambory jsou jednou z nejvýznamnějších zemědělských plodin. Hlízy obsahují významná množství kyseliny citronové, polyfenolů, minerálních látek a vitamínů. Ve výživě brambory plní dále funkci objemovou, dostatečně zatěžují trávicí soustavu a sytící.

Poskytují dostatek energie ve formě sacharidů. Zároveň jsou brambory doporučovány jako dietní strava, protože obsahují mnohem méně sušiny než obiloviny a tudíž i menší množství využitelné energie. 

Použití

Grilovací brambory jsou určené pro grilování, můžete je opékat celé nebo nakrájené. Jelikož brambory mají v kuchyni široké využití, můžete je použít i do polévek, salátů, jako chuťovka a díky své chuťové neutrálnosti se dají využít i k přípravě sladkých pokrmů. Brambory skvěle ladí s výrazným kořením, cibulovinami i uzeninami. Doporučujeme kombinaci smetanou, která bramborám dodá krémovou jemnost.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Brambory můžete například využít v receptu na Bramborový salátPečenou vepřovou krkovici s bramborami, česnekem a rozmarýnemBramboračku nebo Vajíčkový salát s bramborami.

Skladování

Skladujte v suchu a chladu, při teplotě 4-6 °C.

Složení

Grilovací brambora konzumní pozdní
Odrůda Colomba přílohové
Typ B
I. jakost