Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Grilovací brambora konzumní pozdní přílohová typ B 1 ks

cca 330 g
Vyprodáno. Očekáváme v neděli.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Holandsko,

Konzumní pozdní brambory typu B vhodné pro grilování.

Poskytují dostatek energie ve formě sacharidů. Zároveň jsou brambory doporučovány jako dietní strava, protože obsahují mnohem méně sušiny než obiloviny a tudíž i menší množství využitelné energie. 

Použití

Grilovací brambory jsou určené pro grilování, můžete je opékat celé nebo nakrájené. Jelikož brambory mají v kuchyni široké využití, můžete je použít i do polévek a salátů. Díky své chuťové neutrálnosti se dají využít i k přípravě sladkých pokrmů. Brambory skvěle ladí s výrazným kořením, cibulovinami i uzeninami. Doporučujeme kombinaci smetanou, která bramborám dodá krémovou jemnost.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Brambory můžete například využít v receptu na bramborový salátpečenou vepřovou krkovici s bramborami, česnekem a rozmarýnembramboračku nebo vajíčkový salát s bramborami.

Skladování

Skladujte v suchu a chladu, při teplotě 4–6 °C.

Složení

Grilovací brambora konzumní pozdní
Odrůda Colomba přílohové
Typ B
I. jakost