Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Butcher's Blue Granule s kuřecím masem pro psy

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Granule s kuřecím pro dospělé psy s přísadami, které podporují zdraví psů a s vitamínem A pro zdravé oči.

Zdravé a snadno stravitelné jídlo, které váš pes bude milovat. Granule obsahují minerály a oleje pro krásnou a lesklou srst, řepnou kaši podporující zdravé trávení, přírodní antioxidanty (vitamín E) pro zdravý imunitní systém. Neobsahují žádná umělá barviva a ani přidané konzervanty.

O výrobci

Butcher´s je britská společnost, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitního krmiva pro psy a kočky. Moderní výrobní metody šetrné k životnímu prostředí a přísné kontroly kvality již více než 25 let, garantují nejvyšší kvalitu všech výrobků. Posláním společnosti je pečovat o zdraví a pohodu psů a koček pomocí přirozené změny návyků souvisejících s jejich výživou, které jsou základem dobrých vztahů mezi zvířaty a jejich majiteli. Vyvážená receptura výrobků, přírodní ingredience, výborná chuť - to je právě Butcher´s.

Skladování

Netřeba speciálních podmínek.

Výrobce

Butcher's Pet Care
Raduňska 6
01-681 Warszawa

Složení

Maso a živočišné deriváty 22% (z toho 4% kuřecí), obiloviny, rostlinná vláknina (3%), deriváty rostlinného původu, oleje a tuky (drůbeží tuk 3%). Aditiva (na kg): Nutriční přísady: Vitamin A 25 000 I.U., Vitamin D3 2 000 I.U., vitamín E (výtažky bohaté na tokoferol přírodního původu) (E306) 100 mg. Stopové prvky (/ kg): pentahydrát mědi (E4) 24 mg, bezvodý jodičnan vápenatý (E2) 1,7 mg, Selenit sodný (E8) 0,25 mg, monohydrát železnatý síranu (E1) 100 mg manganičitý oxid (E5) 12 mg, Monohydrát zinečnatý síranu (E6) 250 mg. Analytické složky: bílkovina 20%, surová vláknina 3,5%, obsah tuku 9%, anorganická hmota 8%.