• Vážení zákazníci, v posledních dnech trochu nestíháme váš zájem. Bohužel občas máme doručovací okna až za více než pět hodin, nebo dokonce až druhý den. To rozhodně není a nebude náš standard. Na nápravě usilovně pracujeme a brzy situaci zvládneme. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout!

Butcher's Pro Series Granule pro malé psy s drůbežím

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Granule Butcher's Pro Series s drůbežím masem pro dospělé psy byla vytvořeny speciálně pro dospělé psy malých plemen.

Je složen z nejlepších přírodních ingrediencí vybraných tak, aby uspokojily nejvíce vybrané chutě domácího mazlíčka, postaraly se o jejich fyzický stav, správnou hmotnost a stav kůže a srsti. 

Recept bez pšeničného lepku. Podporuje dobré fungování a střevní zdraví. Pomáhá udržovat zdravou pokožku a lesklou srst. Podporuje imunitní systém. L-karnitin pomáhá přeměnit tuky na energii.

O výrobci

Butcher´s je britská společnost, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitního krmiva pro psy a kočky. Moderní výrobní metody šetrné k životnímu prostředí a přísné kontroly kvality již více než 25 let, garantují nejvyšší kvalitu všech výrobků. Posláním společnosti je pečovat o zdraví a pohodu psů a koček pomocí přirozené změny návyků souvisejících s jejich výživou, které jsou základem dobrých vztahů mezi zvířaty a jejich majiteli. Vyvážená receptura výrobků, přírodní ingredience, výborná chuť - to je právě Butcher´s.

Skladování

Netřeba speciálních podmínek.

Výrobce

Butcher's Pet Care
Raduňska 6
01-681 Warszawa

Složení

Kukuřice, sušená drůbež (21,5%), rýže, drůbeží tuk, cukrová řepa (4%), ryby, lněná semínka, 0,3%), glukosamin, chondroitin. Aditiva (na kg): Výživové přísady: L-Carnitin 300 mg, Taurin 100 mg. Vitamíny: vitamín A 18000 I.U., vitamín D3 1800 I.U., vitamín E 200 I.U. Technologické přísady (mg / kg): monohydrát síranu zinečnatého 65, monohydrát železnatý síranu 50, manganový oxid 35, pentahydrát měďnatý sulfát 5, bezvodý jodičnan vápenatý 1.5. Antioxidanty. Analytické složky: bílkovina 22%, surový popel 5,5%, surová vláknina 3,0%, obsah tuku 12%, vápník 1,2%, fosfor 0,9%.