Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

100 ml
 109,90 Kč 1 099,00 Kč/l
Země původu: Slovenská republika,

Sensodyne Fluoride je zubní pasta s fluoridem, speciálně vyvinuta pro lidi s citlivými zuby.

S fluoridem pro ochranu před zubním kazem.

  • přináší svěží pocit
  • obsahuje fluorid sodný 1450 ppm F             

Zubní pasty Sensodyne Rapid a Sensodyne Repair & Protect jsou zdravotnické prostředky určené na péči o citlivé zuby. Ostatní zubní pasty Sensodyne a ústní vody Sensodyne jsou kosmetické přípravky. Čtěte pečlivě návod k použití.

Použití

Vždy postupujte podle návodu na obalu.

Čistěte si zuby dvakrát denně, ne více než třikrát. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Citlivé zuby mohou znamenat skrytý problém, který vyžaduje okamžité ošetření. Pokud příznaky přetrvávají nebo se zhoršují, poraďte se se svým zubním lékařem.

O výrobci

GlaxoSmithKline je farmaceutická společnost, která se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravků. Patří mezi přední světové inovátory v tomto oboru.

Mezi produkty firmy patří léky ze všech hlavních oblastí nemocí, léky na astma, rakovinu, infekce, cukrovku nebo trávicí obtíže. Také prodává řadu volně dostupných léčiv, například Sensodyne, Boost, Horlicks, Gaviscon nebo Coldrex.

Skladování

Skladujte v suchu a bez přímého slunečního záření.

Upozornění

Citlivé zuby mohou značit skrytý problém, který vyžaduje okamžité ošetření. Pokud příznaky přetrvávají nebo se zhorší, navštivte Vašeho zubního lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 12 let, pokud jim nebyl doporučen zubním nebo všeobecním lékařem. V případě podráždění přestante používat. Vyhledejte co nejdříve Vašeho zubního nebo všeobecného lékaře v případě otoku rtů nebo tváře.

Výrobce

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic
Hvězdova 1734/2c
140 00  Praha 4
Česká republika