Marmelády s příběhem Jahodový extra džem výběrový speciální bez cukru

205 g
Od českého farmáře
159,90 Kč 780,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Nakupujte přímo z receptů za pár sekund

Džem výběrový speciální, který je vyroben čistě z jahod bez přidaného cukru.

Celý výrobní proces je poctivá ruční práce a to i včetně vlastnoručního popisu na skleničce. 

Ovoce se nakupuje pouze od prověřených pěstitelů z ČR. Meruňky, broskve, višně, rybíz i angrešt v BIO kvalitě pochází z farmy manželů Weberových. Jejich ovocné sady jsou řádně kontrolované organizací KEZ a BIOKONT, tzn. že veškeré ovoce je naprosto přírodní a bez jakéhokoli chemického ošetření.

Ovoce pro džemy si paní Šindlerová nechává ručně česat a zpracovává ho v den sběru. Hanka si vybírá jen to nejlepší ovoce bez vad, jelikož ve výrobě nepoužívá žádná syntetická aditiva, konzervanty ani barviva.

Od ledna 2019 se firma zapojila do projektu s názvem "O kapku lepší marmeláda". Z každé prodané jahodové marmelády se věnuje 5 Kč Nadačnímu fondu Kapka naděje.

 Použití

Slouží k přímé spotřebě. Všechny marmelády (i ty tradiční snídaňové) se hodí k sýrům, k masu, paštikám, na pečení, vaření a dochucení pokrmů.

O výrobci

Láska k vaření a touha po kvalitních potravinách přivedla Hanku k vaření domácích džemů. Lásku, vervu a svou pozitivní energii vkládá do každé sklenice. Každá máma chce dát svým dětem to nejlepší, proto džemy z marmeládovny Hanky Šindlerové snídají i ty její. Celý výrobní proces je poctivá ruční práce a to i včetně vlastnoručního popisu na skleničce. Ovoce se nakupuje pouze od prověřených pěstitelů z ČR. Meruňky, broskve, višně, rybíz i angrešt v BIO kvalitě pochází z farmy manželů Weberových. Jejich ovocné sady jsou řádně kontrolované organizací KEZ a BIOKONT, tzn. že veškeré ovoce je naprosto přírodní a bez jakéhokoli chemického ošetření. Ovoce pro džemy si paní Šindlerová nechává ručně česat a zpracovává ho v den sběru. Hanka si vybírá jen to nejlepší ovoce bez vad, jelikož ve výrobě nepoužívá žádná syntetická aditiva, konzervanty ani barviva. Proč si Hanka vybrala Rohlík? „Díky Rohlíku se moje poctivé džemy dostanou jednoduše k více lidem, kterým záleží na tom, co jedí. Rohlik.cz podporuje nás, malé výrobce kvalitních potravin. Objednejte, ochutnejte i vy a garantuji vám: „Kdo ochutná, neodolá.“


Skladování

Skladujte mimo sluneční záření do 25 °C. Po otevření do 10 °C a spotřebujte do týdne.

Výrobce

Hana Šindlerová
Růžová 947/8
110 00 Praha 1

Složení

Jahody100 %
E440(i) - Pektin
Citronová šťáva

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota146 kJ/35 kcal
Tuky0.37 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.02 g
Sacharidy6 g
z toho cukry4 g
Bílkoviny0.8 g
Sůl0 g
Vláknina0 g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.