Cif

Cif Nature's sprej koupelna

0,75 l
124,90 Kč  139,90 Kč*
166,53 Kč/l
Doporučená cena

Doručení už do 60 minut

20+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: EU,
Víte, že...
Vyhlašujeme konec plýtvání!

Plýtvání není naše parketa! Proto vám 100% nezávadné produkty, kterým za pár dní končí expirace, nabízíme za zlomek ceny.

Čisticí sprej do koupelny Cif díky obsahu čisticích látek na přírodní bázi odstraní vodní kámen a nečistoty ve vaší koupelně.

Použití

Nastříkejte na čištěný povrch. Nechte pár vteřin působit. Setřete suchým hadříkem. Nepoužívejte na lakované povrchy, přírodní linoleum nebo porézní materiály, jako je např. mramor. Po použití na plastovém povrchu okamžitě opláchněte, abyste zabránili jeho poškození. Po použití si vždy důkladně opláchněte ruce.

Před použitím na citlivém povrchu a materiálech, na novém nebo neobvyklém povrchu, lakovaném nebo hliníkovém povrchu: vyzkoušejte přípravek nejprve na malé nenápadné ploše. Folii roztrhněte směrem nahoru dle vyznačené perforace.

O výrobci

Holandsko-britská společnost Unilever je dodavatelem výrobků pro osobní péči a péči o domácnost, potravin a nápojů. Výrobky dodává do 190 zemí světa. Pod Unilever patří například značky Hellmann’s, Knorr, Magnum, Algida, Lipton, Knorr, Rexona nebo Dove.

Skladování

Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí.

Upozornění

Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Nevdechujte prach nebo mlhu. Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on, 5-chlor-2-methyl-4-isothiazolin-3-on: 2-methyl-2,3-dihydrogenisothiazol-3-on (3:1). Může vyvolat alergickou reakci. S výtažkem z citronu.

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o. 
Voctářova 2487/18 
180 00  Praha 8 – Libeň 
Česká republika

Méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky

Neiontové povrchově aktivní látky
Parfum
Limonene
Linalool
Benzisothiazolinone
Methylchloroisothiazolinone
Methylisothiazolinone