Cif

Cif Nature's sprej kuchyně

0,75 l
99,90 Kč  139,90 Kč*
133,20 Kč/l
Doporučená cena

Doručení už do 60 minut

700+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: EU,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Čisticí sprej do kuchyně Cif obsahuje přírodní výtažky z citronu a díky obsahu čisticích látek na 100% přírodní bázi, odstraňuje mastnotu a nečistoty ve vaší kuchyni.

Použití

Nastříkejte na čištěný povrch. Nechte pár vteřin působit. Setřete suchým hadříkem. Nepoužívejte na lakované povrchy, přírodní linoleum nebo porézní materiály, jako je např. mramor. Po použití na plastovém povrchu okamžitě opláchněte, abyste zabránili jeho poškození.

Po použití si vždy důkladně opláchněte ruce. Před použitím na citlivém povrchu a materiálech, na novém nebo neobvyklém povrchu, lakovaném nebo hliníkovém povrchu: vyzkoušejte přípravek nejprve na malé nenápadné ploše. Folii roztrhněte směrem nahoru dle vyznačené perforace.

O výrobci

Holandsko-britská společnost Unilever je dodavatelem výrobků pro osobní péči a péči o domácnost, potravin a nápojů. Výrobky dodává do 190 zemí světa. Pod Unilever patří například značky Hellmann’s, Knorr, Magnum, Algida, Lipton, Knorr, Rexona nebo Dove.

Skladování

Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí.

Upozornění

Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření!

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o. 
Voctářova 2487/18 
180 00  Praha 8 – Libeň 
Česká republika

Méně než 5% neiontové povrchově aktivní látky

Parfum
Limonene
Linalool
Benzisothiazolinone
Geraniol
Methylchloroisothiazolinone
Methylisothiazolinone