Kup 2

Elmex Sensitive Professional Gentle whitening Zubní pasta

75 ml
149,90 Kč od 2 ks
 189,90 Kč 2 532,00 Kč/l
Země původu: Polsko,

Speciálně vyvinutá zubní pasta s klinicky ověřenou technologií PRO-ARGIN, kterou svým pacientům doporučují zubní lékaři pro úlevu od bolesti a citlivosti zubů. Díky unikátnímu složení navíc pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů.

Tato zubní pasta uzavírá malé kanálky vedoucí k zubnímu nervu a tím okamžitě a dlouhodobě zabraňuje vzniku bolesti citlivých zubů. Při pravidelné aplikaci se vytvoří dlouhotrvající ochranná vrstva, která chrání před citlivostí zubů. Speciální čisticí složení jemně a účinně odstraňuje zabarvení, a tím pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů.

Benefity elmex Sensitive Professional zubní pasty:

  • pro úlevu od bolesti citlivých zubů s ProArgin® technologií
  • okamžitá* a dlouhotrvající úleva
  • aktivní složka: Arginin 8 %
  • udržuje přirozenou bělost zubů 
  • klinicky prokázaná účinnost
  • s pečlivě vybranými složkami

Použití

Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu jedné minuty dvakrát denně.

O výrobci

Historie společnosti Colgate-Palmolive Company se píše již od počátku 19. století. Firma se zabývá výrobou dentální i osobní hygieny, dále také nejrůznějších saponátů do domácnosti nebo produkty pro hygienu vašich mazlíčků. Podnik zastřešuje výrobky mnoha světových značek jako jsou například Elmex, Colgate, Palmolive, Lady Speed Stick, Ajax, Softlan, Brite nebo Sanex.

Skladování

Skladujte v suchu. 

Výrobce

Colgate-Palmolive
Rohanské nábřeží 23
186 00  Praha 8
Česká republika