Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-31 %

Air Wick Freshmatic náplň do osvěžovače vzduchu vůně svěžího prádla

250 ml
Akce do 31. 12.
109,90 Kč 439,60 Kč/l159,90 Kč
Země původu: Velká Británie,

Náhradní náplň do automatického osvěžovače vzduchu na baterie se zcela novou vůní sladkých plodů manga, které dozrály pod žhavým sluncem druhého největšího Havajského ostrova Maui. Tato vůně z edice Beach Escapes u Vás doma vykouzlí atmosféru exotických dálek, sluncem prohřátých pláží a sladkého nicnedělání. Její intenzitu je možné regulovat a vydrží až 60 dní.

Použití

Před vložením aerosolu do difuzéru se přesvědčte, že je difuzér vypnut: nastavení "off". Před zapnutím, difuzér natočte směrem od Vaší tváře. Po zapnutí difuzéru dojde po 15 sekundách k automatickému uvolnění vůně.

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

Upozornění

Podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení před použitím výrobku. Nestříkejte na potraviny, tkaniny, povrchy. Postříkaný povrch setřete vlhkým hadrem. Používejte v dobře větraných prostorách. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3