Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

-18 %

Air Wick Freshmatic Pure náplň do osvěžovače vzduchu jemná bavlna

250 ml
Akce do 31. 12.
129,90 Kč 519,60 Kč/l159,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Náhradní náplň do automatického osvěžovače vzduchu na baterie se zcela novou vůní růžového ibišku, který své květy rozevírá v Malibu. Toto přímořské město leží nedaleko Los Angeles a je domovem mnoha celebrit, které se vyhřívají na tamních prosluněných plážích. Vůně z edice Beach Escapes vás přenese přímo mezi ně a navodí atmosféru sladkého nicnedělání. Její intenzitu je možné regulovat a vydrží až 60 dní.

Použití

Před vložením aerosolu do difuzéru se přesvědčte, že je difuzér vypnut: nastavení "off". Před zapnutím, difuzér natočte směrem od Vaší tváře. Po zapnutí difuzéru dojde po 15 sekundách k automatickému uvolnění vůně.

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

Upozornění

Podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení před použitím výrobku. Nestříkejte na potraviny, tkaniny, povrchy. Postříkaný povrch setřete vlhkým hadrem. Používejte v dobře větraných prostorách. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3