Fat Brothers Karamel s himalájskou solí

200 g
Od českého farmářePrémiová kvalita
99,90 Kč 499,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Vynikající sladká pomazánka z třtinového cukru a růžové soli z Himalájí

Pomazánku připravují kuchařští mistři. Příjemně slaný výrazně smetanový karamel s vekým podílem prvotřídního másla. Čtyři ingredience, které se pomalým vařením promění v absolutní delikatesu, na kterou se lehce vyvine závislost. Je vždy připraven v malých dávkách a spojuje luxusní ingredience v kombinaci s tradiční přípravou.

Vyzkoušejte tento vynikající a neotřelý karamel s pravou himalájskou solí a užijte si gurmánský zážitek i v poklidu domova. Produkt je perfektní také jako dárek pro každého milovníka dobrého jídla.

Použití

Je ideální na váš snídaňový stůl nebo jako delikatesa k odpolednímu čaji. Skvělá jako pomazánka na křupavý chléb, čokoládový chlebíček, nebo vdolky z dílny Fat Brothers. Můžete ho použít i jako omáčku při podávání zmrzliny či přípravě různých náplní a krémů.

Kdo jsou Fat Brothers?

Dva mistři ve svých oborech, jeden kuchař, druhý cukrář, kteří se rozhodli nabídnout své lahůdky mimo restauraci a cukrárnu přímo na váš stůl. Robert Chejn, zakladatel legendární restaurace La Provence, současný majitel Chateau Kotěra a Josef Maršálek, cukrář, jehož dortíky miluje i anglická královna a který vedl několik let cukrářský a pekařský tým v obchodním domě Harrods v Londýně. 

Tyto dvě legendy dala dohromady právě láska k dokonalému jídlu, a proto založily značku Fat Brothers, která nabízí nevídané slané i sladké delikatesy ve skle, které si můžete odnést domů.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 8 °C.

Výrobce

Culinaria Art s.r.o.
Bartolomějská 309/13
110 00 Praha 1
Česká republika