Fat Brothers Hruškové čatní se zázvorem a badyánem

200 g
Od českého farmářePrémiová kvalita
 109,90 Kč 549,50 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Vynikající pikantní sladkokyselé čatní ze zralých hrušek s balzamikovým octem, ovoněné badyánem.

Zažijte příjemnou večeři jako v restauraci v prostředí vašeho domova, potěšte vaše blízké delikatesou z prvotřídních surovin, nebo udělejte radost sami sobě skvělou chuťovkou. Produkty jsou perfektní také jako dárek pro každého milovníka dobrého jídla.

Jak čatní vzniká?

Čatní vzniká pomalou redukcí všech výběrových ingrediencí, jako přezrálé hrušky, badyán, zázvor a balsamikový ocet. Vždy se jedná o stoprocentně ruční práci za kterou stojí lidé s dlouholetou praxí ve vysoké gastronomii. Je připraveno v malých dávkách a spojuje luxusní ingredience v kombinaci s tradičními metodami.

Použití

Použijte jej tam, kde obyčejně používáte hořčici. Nejlepší je v kombinaci s chlebem nebo vdolkami a paštikou či rillettes z dílny Fat Brothers, s kozím či smetanovým sýrem s bílou plísní anebo dušenému masu.

Kdo jsou Fat Brothers?

Dva mistři ve svých oborech, jeden kuchař, druhý cukrář, kteří se rozhodli nabídnout své lahůdky mimo restauraci a cukrárnu přímo na váš stůl. Robert Chejn, zakladatel legendární restaurace La Provence, současný majitel Chateau Kotěra a Josef Maršálek, cukrář, jehož dortíky miluje i anglická královna a který vedl několik let cukrářský a pekařský tým v obchodním domě Harrods v Londýně. 

Tyto dvě legendy dala dohromady právě láska k dokonalému jídlu, a proto založily značku Fat Brothers, která nabízí nevídané slané i sladké delikatesy ve skle, které si můžete odnést domů.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 8 °C.

Výrobce

Culinaria Art s.r.o.
Bartolomějská 309/13
110 00 Praha 1
Česká republika