Fat Brothers Rillettes z mladé kachny s pomerančem a tymiánem

120 g
Od českého farmářePrémiová kvalita
109,90 Kč 915,83 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Tradiční francouzská pomazánka z trhané pomalu pečené kachny s pomerančem, koňakem a tymiánem.

Pomazánku připravují kuchařští mistři, tak jak je vaří po desetiletí kuchařky doma ve Francii. Můžete si ji natřít jako pomazánku na chléb nebo bagetu k snídani, servírovat jako předkrm nebo nabídnout s nakládanou zeleninou pro návštěvu.

Vyzkoušejte tuto vynikající a neotřelou paštiku a užijte si gurmánský zážitek i v poklidu domova. Je také perfektním dárkem pro každého milovníka dobrého jídla.

Použití

Pomazánka je výborná s čerstvě křupavým chlebem nebo bagetou, doporučujeme doplnit hruškovým čatní Fat Brothers, kyselými okurkami nebo cibulkami.

Kdo jsou Fat Brothers?

Dva mistři ve svých oborech, jeden kuchař, druhý cukrář, kteří se rozhodli nabídnout své lahůdky mimo restauraci a cukrárnu přímo na váš stůl. Robert Chejn, zakladatel legendární restaurace La Provence, současný majitel Chateau Kotěra a Josef Maršálek, cukrář, jehož dortíky miluje i anglická královna a který vedl několik let cukrářský a pekařský tým v obchodním domě Harrods v Londýně. 

Tyto dvě legendy dala dohromady právě láska k dokonalému jídlu, a proto založily značku Fat Brothers, která nabízí nevídané slané i sladké delikatesy ve skle, které si můžete odnést domů.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 8 °C.

Výrobce

Culinaria Art s.r.o.
Bartolomějská 309/13
110 00 Praha 1
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 80 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.