Fat Brothers Paštika z divočáka s kalvadosem a pistáciemi

120 g
Od českého farmářePrémiová kvalita
109,90 Kč 915,83 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Výtečná paštika ze směsi marinovaného divočáka a vepřového bůčku s pistáciemi od mistrů Fat Brothers.

Paštiku připravili kuchařští mistři, tak jak je vaří po desetiletí kuchařky doma ve Francii. Štavňatá paštika z divočáka, ovoněná calvadosem a doplněná chutí pistáciových oříšků potěší vaše chuťové pohárky. Rukodělná výroba mistrů kuchařského a cukrářského umění, která potěší vaše chutě každý den. 

Vyzkoušejte tuto vynikající a neotřelou paštiku a užijte si gurmánský zážitek i v poklidu domova. Můžete si ji natřít na chléb nebo bagetu k snídani, servírovat jako předkrm nebo nabídnout s nakládanou zeleninou pro návštěvu.

Použití

Výborně chutná namazaný na čerstvě křupavém chlebu a pro zvýraznění chuti doporučujeme doplnit hruškovým čatným nebo želé z dílny Fat Brothers. 

Kdo jsou Fat Brothers?

Dva mistři ve svých oborech, jeden kuchař, druhý cukrář, kteří se rozhodli nabídnout své lahůdky mimo restauraci a cukrárnu přímo na váš stůl. Robert Chejn, zakladatel legendární restaurace La Provence, současný majitel Chateau Kotěra a Josef Maršálek, cukrář, jehož dortíky miluje i anglická královna a který vedl několik let cukrářský a pekařský tým v obchodním domě Harrods v Londýně. 

Tyto dvě legendy dala dohromady právě láska k dokonalému jídlu, a proto založily značku Fat Brothers, která nabízí nevídané slané i sladké delikatesy ve skle, které si můžete odnést domů.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 8 °C.

Výrobce

Culinaria Art s.r.o.
Bartolomějská 309/13
110 00 Praha 1
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 63 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.