Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Kup 2

HiPP BIO Jablka s máslovou dýní

190 g
BIO
od 2 ks 34,90 Kč
37,90 Kč 199,47 Kč/kg42,90 Kč
Země původu: Německo,

Ovocno-zeleninový příkrm pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Pasterizovaný. Určeno od ukončeného 4. měsíce.

V prvních 3 letech života záleží na kvalitě každé lžičky. Děti musí totiž strávit až 6x více ovoce, 2x více zeleniny a 3 – 5x více cereálií než dospělí. 


Použití

Můžete podávat dezert nebo přimíchejte do kaše. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Zbylou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 3 dnů. 

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

HiPP Czech s.r.o.
Pekařská 628/14
155 00 Praha 5
Česká republika

Složení

*z ekologického zemědělství
Jablko70 %
Máslová dýně30 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota197 kJ/47 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy10.1 g
z toho cukry8.7 g
Bílkoviny0.4 g
Sůl0.05 g
Vláknina g