Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

HiPP BIO Rampouch Broskev-Mango 5ks

5 ks
BIO
79,90 Kč 15,98 Kč/ks
Země původu: Německo,

BIO Pasterizované ovocné pyré ke zmražení (94%). Částečně vyrobené z pyré a koncentrovaných šťáv. Balení obsahuje 5 porcí. Určené pro děti od 3 let. Není určeno ke hraní. Bez přídavku cukrů (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry), aromat, barviv a konzervačních látek.

Maminky doporučují i při růstu zoubků u menších dětí.


Použití

Před použitím se přesvědčte, že obal není poškozený. Protřepejte a zmrazte individuální porce min. 5 hodin v mrazničce (- 8°C). V případě celého balení min. 24 hodin. 3. Ustřihněte kontrolní proužek, a pomalu vytlačte z obalu. Výrobek opětovně nezmrazujte. Věnujte pozornost vyvážené stravě, zdravému životnímu stylu a pravidelné zubní péči.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

HiPP Czech s.r.o.
Pekařská 628/14
155 00 Praha 5
Česká republika
 

Složení

Z ekologického zemědělství
Broskvové pyré26 %
Broskvová šťáva z koncentrátu 20 %
Jablečná šťáva nízké kyselosti z koncentrátu
Mangové pyré16 %
Banánové pyré
Koncentrát šťávy z bílého hrozna
Antioxidant
Citrónová šťáva z koncentrátu
E300 - Kyselina L-askorbová

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota305 kJ/72 kcal
Tuky g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy16.6 g
z toho cukry15.9 g
Bílkoviny0.7 g
Sůl g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.