Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

HiPP BIO Rampouch Červené ovoce 5 ks

5 ks
BIO
79,90 Kč 15,98 Kč/ks
Země původu: Německo,

BIO Pasterizované ovocné pyré ke zmražení (94%). Částečně vyrobené z pyré a koncentrovaných šťáv. Balení obsahuje 5 porcí. Určené pro děti od 3 let. Není určeno ke hraní. Bez přídavku cukrů (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry), aromat, barviv a konzervačních látek.

Maminky doporučují i při růstu zoubků u menších dětí.


Použití

Před použitím se přesvědčte, že obal není poškozený. Protřepejte a zmrazte individuální porce min. 5 hodin v mrazničce (- 8°C). V případě celého balení min. 24 hodin. 3. Ustřihněte kontrolní proužek, a pomalu vytlačte z obalu. Výrobek opětovně nezmrazujte. Věnujte pozornost vyvážené stravě, zdravému životnímu stylu a pravidelné zubní péči.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

HiPP Czech s.r.o.
Pekařská 628/14
155 00 Praha 5
Česká republika

Složení

Z ekologického zemědělství
Jablečné pyré
Šťáva z červeného hroznového vína nízké kyselosti21 %
Jablečná šťáva nízké kyselosti z koncentrátu
Banánové pyré
Jahodové pyré10 %
Černý rybíz6 %
Koncentrát šťávy z bílého hrozna
Malinové pyré5 %
Koncentrát mrkvové šťávy
Antioxidant
E300 - Kyselina L-askorbová

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota300 kJ/71 kcal
Tuky g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy16.3 g
z toho cukry15 g
Bílkoviny0.8 g
Sůl g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.