-21 %

Attitude

Attitude Little leaves dětské pěnivé mýdlo na ruce, meloun a kokos

295 ml
Akce do 1. 10.
 149,90 Kč 
189,90 Kč508,14 Kč/l
Země původu: Kanada,

Pěníš? Planetu šetříš!

Fantastická pěna, která čistí nejen dětské ručky, ale i vaši karmu. Radikálně eko, s nulovým dopadem na zdraví i naši planetu.

Přírodní pěnivé mýdlo na ruce s vůní melounu a kokosu pro děti.

S přírodním a hypoalergenním mýdlem na ruce se mohou chvíle strávené v koupelně stát zábavou a to především díky pěnivosti a vůni, kterou si vaše děti oblíbí. 

Mýdlo na ruce Attitude je obohaceno o výtažky z listu borůvky a semen moringy. 

Díky pěně není potřeba před použitím vlhčit ruce, mimo to se pěnivé mýdlo spotřebovává pomaleji než mýdla gelové konzistence.

Pro výrobu produktu jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Obal je 100% recyklovatelný. Ekologické složení čističe se opírá o certifikaci EcoLogo.

Použití

Naneste na ruce, namydlete a poté opláchněte.

O výrobci

ATTITUDE je kanadská firma, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100 % bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

ATTITUDE
5605 De Gaspé, Suite 900
Montreal, QC, H2T 2A4
Canada