Vitall Tofu s medvědím česnekem

175 g
 52,40 Kč 299,43 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Marinované tofu plné rostlinného proteinu s medvědím česnekem.

Tofu je vyrobené tradiční metodou ze sojových bobů a speciální mořské soli Nigari, díky které získá svou charakteristickou pevnou konzistenci.

Marinování dodává tomuto tofu bylinkové aroma a slanější chuť.

Proč právě Vitall?

Značka Vitall patří k nejstarším výrobcům Tofu v ČR a výrobek neobsahuje anorganické vápenaté soli, které jsou obsaženy v tofu sráženém síranem vápenatým, což je levnější varianta zpracování.

Vyrobeno ze sojových bobů bez geneticky modifikovaných organismů.

Použití

Tofu je skvělé jako základ do pomazánek, syrové se hodí do salátů anebo ho můžete tepelně zpracovat nebo si ho ugrilovat.

O výrobci

Lahůdky – Palma je česká rodinná firma, kterou založili bratři Říhové roku 1993. Společnost se zaměřuje na výrobu a prodej chlazených lahůdek z vybraných, kvalitních surovin jako jsou jednohubky, chlebíčky, obložené mísy, pomazánky nebo sójové lahůdky. Kvalita výrobků je podložena mezinárodními certifikáty HACCP a IFS.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 8 °C. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Lahůdky - Palma, spol. s r.o.
Litovická 448/27
161 00, Praha 7
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.