Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Naše Miroslav Mleté maso vepřové

cca 0,52 kg
Od českého farmáře
cca 93,96 Kč 179,90 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Mleté vepřové maso s 30 % tuku.

Společnost Sklizeno ručí za český původ masa stejně jako za kvalitu a čerstvost všech produktů, které obsahují minimum aditiv a konzervantů.

Použití

Maso je vhodné k přípravě všech druhů pokrmů z mletého masa, ať už jsou to hamburgery, sekaná, karbanátky či mleté maso s cibulkou.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Mleté můžete využít v receptu na burger s vepřovým masemvepřový karbanátek se sýrem feta nebo sekanou.

O výrobci

Vakuované vepřové výsekové maso pod značkou Naše Miroslav pochází z chovu v ZD Jemnice, ZD Dešov, ZD Okříšky, ZD ZEPO Bořitov nebo ZEAS Lysice, případně z jiného moravského chovu. Dobytek je porážen lokálně bez dlouhého transportu a stresu zvířat a jeho zpracování probíhá v bourárně Myfood market v Brně.

 

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

AGRODRUŽSTVO Miroslav
Nádražní 1207
671 72 Miroslav

Složení

Farmářské mleté maso
Libovost70 %
Tuk30 %
Sůl1.5 %