Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Slide 1 of 2

Naše Miroslav Mleté maso vepřové

cca 0,55 kg
Od českého farmáře
cca 109,33 Kč 199,90 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Mleté vepřové maso s 30 % tuku.

Společnost Sklizeno ručí za český původ masa stejně jako za kvalitu a čerstvost všech produktů, které obsahují minimum aditiv a konzervantů.

Použití

Maso je vhodné k přípravě všech druhů pokrmů z mletého masa, ať už jsou to hamburgery, sekaná, karbanátky či mleté maso s cibulkou.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Mleté můžete využít v receptu na burger s vepřovým masemvepřový karbanátek se sýrem feta nebo sekanou.

O výrobci

Vakuované vepřové výsekové maso pod značkou Naše Miroslav pochází z chovu v ZD Jemnice, ZD Dešov, ZD Okříšky, ZD ZEPO Bořitov nebo ZEAS Lysice, případně z jiného moravského chovu. Dobytek je porážen lokálně bez dlouhého transportu a stresu zvířat a jeho zpracování probíhá v bourárně Myfood market v Brně.

 

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

AGRODRUŽSTVO Miroslav
Nádražní 1207
671 72 Miroslav

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Farmářské mleté maso
Libovost70 %
Tuk30 %
Sůl1.5 %